Úvodná stránka > Prenosné Airbrush Farby Postrekovač vysokotlakové Elektrické Maliar Domov Postrekovač pre Maľovanie Projekty Vysokej Atomizing Spray Paint Príliš

Prenosné Airbrush Farby Postrekovač vysokotlakové Elektrické Maliar Domov Postrekovač pre Maľovanie Projekty Vysokej Atomizing Spray Paint Príliš

€13.53

  • Krmivo Typ: Tlak
  • Typ Napájania: elektrické
  • Použitie: Home DIY
  • Certifikácia: Žiadne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Vysokotlaková Pištoľ
  • Názov Značky: Aleekit
  • Aplikácia: Striekacie Pištole

Funkcie:

1. Nastaviteľný prietok úprava gombík: farba postrekovač funkcie nastaviteľný prietok ovládací gombík rýchlo zvýšiť alebo znížiť materiál výstup na prispôsobenie vášho farba toku a projektu/povlak potreby.

2. Pre viac DIY projekty: Tento ľahký-k-používať elektrické farby postrekovač je skvelé pre použitie profesionálne-ako povrch na nespočetné množstvo malých až veľkých DIY projekty, ako napríklad ploty, paluby, nábytok, skrine, príborníky a viac!

3. Nastaviteľné trysky: Tento profesionálne farby postrekovač funkcie nastaviteľné trysky, poskytuje konzistentný, kvalitný sprej vzor a ponúkajú korózii a opotrebeniu odpor.

4. Rubbe rukoväť: Ergonomická rukoväť, jednoduché a pohodlné uchopenie, non-sklzu.

5. Pre všetky druhy laku: môže sa použiť sprej širokú škálu farieb a škvrny ako krieda typ farby, latexové farby, laky, jasné fóliou, polyuretánu, farba a lak.Nie pre korozívne kvapaliny.

Upozornenie:

1. Skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt.Prosím, nechajte mierne odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

Špecifikácia:

Typ: Automatické farby postrekovač auta

Veľkosť: ako ukazuje obrázky

Povlak dodanie metóda: tlak zdroj

Použitie: nastriekajte lak

Metóda miešania: interné miešanie postrekovač

Štítky: air štetec, , dual action air štetec, airbrush, vodné striekacie pištole, airbrush farba, aróma držiteľ, zbraň farba, aurita farba zbraň, airless farba, devilbiss glaxay pro lite, zbraň sprej.

Súvisiace produkty: