Úvodná stránka > Tuya Smart APP ZigBee Opony Switch Modul Dispečer Vzdialený Hlas Časovač Ovládanie Zigbee Opony Modul Pre Alexa/Domovská stránka Google

Tuya Smart APP ZigBee Opony Switch Modul Dispečer Vzdialený Hlas Časovač Ovládanie Zigbee Opony Modul Pre Alexa/Domovská stránka Google

€5.19

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: ZN271653
  • Napätie: 240V
  • Certifikácia: CE

Popis:

1.Použitie s Oveľa Viac Pohodlia:naozaj dobrý substitučnej pre jednu nové inteligentné rolety, prepnite na prácu s tradičné rolety, prepínač realizovať inteligencie.Tiež to môže byť spojené s vašou rolety uzávierky motora elegantne ovládať svoje rolety.

2.Wireless Remote Control:umožňuje Zapnúť na diaľku ovládať pripojené spotrebiče na svojho inteligentného telefónu, nech ste kdekoľvek.To musí byť použité s bránou z ZigBee 3.0. (Kompatibilný s operačným systémom Android&iOS.)

3.Hands-free Hlasové Ovládanie:Kompatibilný s Amazon Alexa /Google Home/Siri pre jednoduché ovládanie hlasom,poskytuje svojho inteligentného života na ovládanie záclony s oveľa väčšie pohodlie.

4.Časovač Nastavenie:Vziať plnú kontrolu nad vašou rolety, inteligentne časovač funkcia na vašom App,ktorá umožňuje otvoriť / zatvoriť ich v určitom čase automaticky.Automatizáciu vášho domova záclony cez 3 načasovanie typy:plány načasovanie,časovač časovanie a slučky načasovanie.

5.Rodina Zdieľanie:Jedno zariadenie môže byť spoločné pre rôznych členov rodiny to znamená, že jeden IDENTIFIKÁTOR je možné ovládať viacerými záclony,alebo viacerých používateľov môže ovládať jeden záves.Ovládanie vašej inteligentnej domácnosti ostatní členovia rodiny alebo priatelia spolu.

Špecifikácie:

Typ výrobku: Zigbee Opony Modul

Napätie: 220-240V AC 50/60Hz

Prúd: 3A

Napájanie Záťaže:500W (Max.)

Prevádzková teplota: -10℃-+40℃

Prípade temp: Tc +80℃(Max.)

Prevádzka rozpätie:≤200 m

Matný(W*D*H): 52*47*18 mm(bez klip)

Hodnotenia IP: IP20

Package Zahrnuté:

Zigbee Opony Modul*1(s montážny klip) Návod na použitie*1 Poznámka:Motor nie je v cene,potrebné zakúpiť samostatne.

Poznámky:

1.Skontrolujte prosím váš motor s 4 vodiče pred uskutočnenie objednávky(Poznámka:Motor nie je v cene,je potrebné samostatný nákup.)

2.Tento rolety, switch modul môže pracovať s DC motorom.

Štítky: opona zigbee, zigbee navi opony, wifi smart opony, slepý motora, swift auto opony, adaptér domovská stránka google, záves motora, 1 pól 4 pozícia otočný spínač, opona modul wifi, časovač modul potenciometre.

Súvisiace produkty: