Úvodná stránka > Mobilný Telefón Obrazovky Automatické Klikateľné Stlmiť Fyzickej Bod Obrazovky Zariadenia

Mobilný Telefón Obrazovky Automatické Klikateľné Stlmiť Fyzickej Bod Obrazovky Zariadenia

€11.90

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Klimatizácia Časti

modname=ckeditor Poznámka: 6-port produkty sú čierna, 10-port výrobky sú biela

Na klikateľné hosť podporuje digitálne regulácie otáčok!

Kliknite na rýchlosť možno jasne vidieť na displeji.Jedno-tlačidlo prepnúť, plus a mínus tlačidlá na prepínanie rýchlosti, parametre sú automaticky naspamäť a uložené po speed je upravené, čo je výhodné a efektívne využívať.

Najrýchlejší rýchlosť klikateľné môže byť 33 kliknutí za sekundu, a najpomalšia je možné nastaviť kliknite raz za 99 sekúnd.Celkom 109 radenie rýchlostí je možné nastaviť.

Na klikateľné podporuje náhodné kliknite na tlačidlo, bionic náhodné mode, ktorý simuluje príručka kliknite na tlačidlo na obrazovke.

Nabíjanie život času: hosť prichádza s nabíjateľné lítiové batérie, ktoré môžete používať aj počas nabíjania.

V plne nabitá štátu, hosť disky tri kliknite hlavy kliknite v rovnakom čase, 5 krát za sekundu, a výdrž batérie môžete byť tak dlho, ako 8 hodín.

Návrh: Použite kábel USB na pripojenie, keď viac hláv pracujú v rovnakom čase, alebo keď potrebujete držať kliknutím na dlhú dobu, a potom použite batérie napájanie, ak nie je externé napájanie zvýšiť životnosť batérie.

Štítky: iphone fotoaparát klikateľné, auto kliknite na tlačidlo, nillkin stojan, mobilný telefón, auto kliknite na tlačidlo, klimatizácia deflektor, zložiť polica, Odťahový ventilátor 12v, 144hz, piercing klikateľné, auto klikateľné.

Súvisiace produkty: