Úvodná stránka > USB Vyhrievané Obuvi, Obuv Vložky Nohy Otepľovanie Pad Umývateľný Zime Teplé Termálne Mat Pre Outdoorové Športy Vykurovania Teplejšie Príslušenstvo

USB Vyhrievané Obuvi, Obuv Vložky Nohy Otepľovanie Pad Umývateľný Zime Teplé Termálne Mat Pre Outdoorové Športy Vykurovania Teplejšie Príslušenstvo

€4.02

  • Druh: Teniska Vložky

USB Vyhrievané Obuvi, Obuv Vložky Nohy Otepľovanie Pad Umývateľný Zime Teplé Termálne Mat Pre Outdoorové Športy Vykurovania Teplejšie Príslušenstvo

Odrážky: 1、Kúrenie Stielka: Plný oblasti nôh kúrenie stielka s pohodlím, ktoré je mäkké a pohodlné.

2、Dlhú Životnosť: 40-55 stupňov vysoká teplota vykurovacej pre dlhú životnosť.

3、Voľný Strih: Môžu byť rozdelené podľa dopytu, ktorý je vhodný pre všetky typy topánok. 35 metrov-44 metrov a dĺžka nôh je asi 230-275mm/9.06-10.83 v.Môžete vystrihnúť spolu s bodkovaným kine podľa vašich vlastných dvorov.

4、Vodotesné Materiály: Môže byť priamo umyť.Materiály, ktoré používame, sú nepremokavé, tak to môže byť priamo umyť bez toho, použiť efekt.Musí byť úplne sušené na použitie.

5、Široký Funkcie: vyhrievané stielka nielen chráni vaše nohy pred poškodením počas chladných zimných, ale tiež podporuje krvný obeh a má veľký prínos pre telo.

Popis:

1. Ako dlho trvá stielka teplo?

Odpoveď: Tento typ vykurovania stielka nemôže uložiť elektriny alebo tepla, stielka je byť energiu na teplo, vypnite vychladnúť.Vonkajšie môže byť tiež použitý s výkonom banka pre vykurovanie, uistite sa, že napájací banka výstup 5V/2A(Tento výrobok neobsahuje power bank).

2. Koľko výrobkov sa tam?

Stielka [USB kábel]: hrubá hmotnosť je o 0.09 kg / pár

Stielka textílie: EVA úsek vlákna

Teplota: 40-50 stupňov, v závislosti na prostredí

Vhodná veľkosť: 35-39 metrov: o 230mm-250 mm/9.06-9.84 v; 40-44 metrov: o 255-275mm/10.04-10.83 v (môžu vystrihnúť veľkosť, ktorú chcete)

Napätie: 5V2A

Dva vykurovacie metódy:

1. Domácnosť, plug-in, napájanie kúrenie, vhodný na posedenie, alebo prechádzky.

2. Power bank dodávok kúrenia robí môžete chodiť voľne vonku.

Balenie Zoznam:

USB Nabíjací Kábel * 1

Stielka * 1 Pár

Poznámka:

Tento produkt neobsahuje power bank a neobsahuje adaptér

Štítky: zimné leg warmer pre človeka, vykurovacia rohož osiva, vykurovacia rohož nohu, vykurovacie rohože, leg warmers pre fitness, black leg warmer, hrubé kúrenie zábal, grafit vykurovacie rohože, kúrenie šírenia mat, leg warmer.

Súvisiace produkty: