Úvodná stránka > Japonské Anime SK∞ Infinity Akryl Obrázok Cosplay REKI SNEHU Vytlačené SK8 Stojan Model Hračky Kawaii Doplnky, Darčeky

Japonské Anime SK∞ Infinity Akryl Obrázok Cosplay REKI SNEHU Vytlačené SK8 Stojan Model Hračky Kawaii Doplnky, Darčeky

€3.27

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Plastové
  • Anime Name: SK8 Infinity
  • Položka Druh: ODZNAK
  • veľkosť: 14-16cm

Japonské Anime SK∞ Infinity Akryl Obrázok Cosplay REKI SNEHU Vytlačené SK8 Stojan Model Hračky Kawaii Doplnky, Darčeky

Popis Výrobku:

Stav: 100% Zbrusu Nový Materiál: Akryl Veľkosť: 14-16 CM Hrúbka: 4 MM Množstvo: 1PC

Vezmite Prosím Na Vedomie:

1. Tam je malý farebný rozdiel medzi omietkami a skutočný výrobok. 2. Výrobok je pokrytá ochrannou fóliou(biele alebo bezfarebné), prosím, ošúpeme ju pred použitím.

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok.Pošleme položky, akonáhle je to možné, akonáhle sa vaša platba je dokončená.Nemôžeme Zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom.Vrátime vám ak vrátite položky do 7 dní po svojom prijatí, z akéhokoľvek dôvodu.Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky sa vrátil sú v dobrých podmienkach.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť na logistické spoločnosti na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd.Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.My sa budeme snažiť riešiť problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: yzer čaro.

Súvisiace produkty: